Zabezpečenie obsadenia pracovnej pozície

Vybratí uchádzači/čky na základe zaslaných žiadostí budú pozvaní/é telefonicky prípadne e-mailom na pracovný pohovor, ktorý sa uskutoční predbežne od 11. 12. do 14. 12. 2023. Konkrétny termín bude záujemcovi/kyni upresnený.

Dátum ukončenia ponuky
6. 12. 2023

Kontaktná osoba
Mgr. Renáta Niczová
info@nitrianskagaleria.sk
+421376579641

Mgr. Andrea Magáthová

Adresa
Nitrianska galéria
Župné námestie 962/3
949 01 Nitra
Slovensko

Názov pracovnej pozície
Produkčný/á – prevádzkar/ka koncertnej sály, fotograf/ka

Dátum nástupu na voľné pracovné miesto
2. 1. 2024

Náplň práce
– tvorba, organizovanie a zabezpečovanie kultúrnych podujatí alebo vzdelávacích podujatí v NG s dosahom na región, organizovanie koncertných podujatí v koncertnej sále Župného domu,
– samostatné zabezpečovanie a realizovanie programových, produkčných, tvorivých a koncepčných činností v NG v koncertnej sále,
– riadenie a organizovanie chodu koncertnej sály v spolupráci s odbornými zamestnancami NG,
– sledovanie dodržiavania termínov koncertov a termínov iných aktivít realizovaných v koncertnej sále,
– fotografovanie podujatí NG, výroba videozáznamov z podujatí galérie pre potreby dokumentácie. Vykonávanie aj ďalších fotografických prác pre potreby NG na základe pokynu riaditeľa NG,
– komunikovanie s novými aj stálymi klientmi, ich oslovovanie a vyhľadávanie,
– v spolupráci s PR manažérom NG zabezpečuje rozposielanie pozvánok a plánu koncertov inštitúciám a školám,
– vypracovávanie a vedenie komplexnej agendy pri prenájme koncertnej sály v spolupráci s ekonómkou NG,
– vyhľadávanie nových možností využitia koncertnej sály po prerokovaní s riaditeľkou NG,
– poskytovanie starostlivosti účinkujúcim ako aj návštevníkom, udržiavanie dobrých vzťahov s nimi ako aj zabezpečovanie dobrého mena NG,
– zúčastňovanie sa odborných školení v súvislosti s pracovnou náplňou a pracovným zaradením.

Pracovný a mimopracovný pomer
Pracovný pomer na určitú dobu

Počet mesiacov
12

Zmennosť
jednozmenná

Pracovné miesto vhodné pre
Absolventa/ku

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom)
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Požadovaný stupeň vzdelania
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa /humanitný smer/

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná
Áno

Cudzí jazyk
anglický elementárna A1 a A2

Počítačové zručnosti
Kancelárske balíky – Microsoft Outlook – pokročilá
Internet – pokročilá
Kancelárske balíky – Microsoft Excel – pokročilá
Kancelárske balíky – Microsoft Word – pokročilá

Vodičské oprávnenie
Skupina B

Všeobecné spôsobilosti
analyzovanie a riešenie problémov
digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti)
environmentálna (prírodovedná) gramotnosť
finančná a ekonomická gramotnosť
fyzická zdatnosť
informačná gramotnosť
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
komunikácia v cudzom jazyku
kultivovaný písomný prejav
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
organizovanie a plánovanie práce
osobnostný rozvoj
prezentovanie
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
rozhodovanie
samostatnosť
tímová práca
vedenie motorových vozidiel

Osobnostné predpoklady
analytické myslenie
asertivita
cieľavedomosť
empatia
iniciatívnosť
komunikatívnosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
pamäť
precíznosť (presnosť)
sebaovládanie
spoľahlivosť
trpezlivosť
vnútorná stabilita

Ďalšie požiadavky
Uchádzač/ka musí mať čistý výpis z registra trestov.