Miesto výkonu práce, ďalšie miesto výkonu práce
Župné námestie 962/3; Samova 1, 94901 Nitra

Dátum nástupu na voľné pracovné miesto
1. 10. 2024

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom)
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Pracovný a mimopracovný pomer
Pracovný pomer na určitú dobu (12 mesiacov)

Kontaktná osoba
Mgr. Renáta Niczová
info@nitrianskagaleria.sk
+421376579641

Mgr. Andrea Magáthová

Názov pracovnej pozície
Správca budov

Počet voľných miest
1

Náplň práce
Zabezpečovanie agendy spojenej so správou budov, hnuteľného a nehnuteľného majetku, zabezpečovanie údržby, opráv, revízií. Podieľanie sa na príprave zmluvných vzťahov s dodávateľmi médií potrebných pre chod spravovaných objektov (plyn, elektrická energia, voda) a sledovanie spotreby jednotlivých médií. Spolupracuje s účtovníčkou pri evidencii hnuteľného a nehnuteľného majetku v NG. Zodpovedá za nájom a prenájom nebytových priestorov v spravovaných nehnuteľnostiach, k tomuto spracúva zmluvné podklady, zabezpečuje vyjadrenia dotknutých orgánov činných na úseku hospodárenia s majetkom VÚC. Vedie evidenciu nájomníkov a organizuje činnosť vo vzťahu k prenajímateľovi. Organizačne zodpovedá za chod rokovacej sály NSK, nachádzajúcej sa v bloku A Župného domu. Zabezpečuje pre NG potrebné telekomunikačné, resp. rádiotelekomunikačné siete a ich servis. Organizuje plnenie úloh súvisiacich s bezporuchovým chodom technických zariadení a vyhradených technických zariadení. Zabezpečuje výkon periodických kontrol, prehliadok, revízií a skúšok vyhradených technických zariadení (elektrických, plynových , tlakových, zdvíhacích…). Organizačne zabezpečuje údržbu PSN a EZS. V prípade potreby zabezpečuje komunikáciu s katastrálnym úradom ohľadom nehnuteľného majetku v správe NG. Zabezpečuje aktualizáciu osobných kariet zverených predmetov jednotlivým zamestnancom (kľúče, ochranné pracovné pomôcky a pod.). Zabezpečuje plnenie civilnej ochrany NG. Vypracováva a aktualizuje interné predpisy súvisiace so svojim pracovným zaradením. Pripravuje a vyhodnocuje Plán opráv a údržby objektov NG. Robí obhliadku objektov a zisťuje závady, ktoré je povinný hlásiť riaditeľke NG. Zodpovedá za údržbu, stav, bezpečné užívanie a funkčnosť oplotenia, nádvoria, záhrady a ďalších exteriérových priestorov NG. Vykonáva údržbu a drobné opravy zariadení a technického vybavenia. Spolupracuje s externým technikom v oblasti BOZP a PO. V zimnom období vykonáva a zodpovedá za včasné odstránenie snehu a náľadia na nádvorí a pred vstupom do objektov. V prípade potreby napomáha pri inštalácii a deinštalácii výstav. Zodpovedá za náradie, nástroje a zariadenia jemu zverené. Dbá o funkčné vybavenie materiálu potrebného k opravám a k údržbe majetku, navrhuje a realizuje nákupy potrebných pomôcok. Vykonáva obsluhu a zabezpečuje údržbu plynovej kotolne nachádzajúcej sa v objekte Župného domu.

Počet hodín za týždeň
37,5

Pracovný čas
07.30—15.30 hod.

Zmennosť
jednozmenná

Nočná práca
Nie

Sezónna práca
Nie

Požadovaný stupeň vzdelania
Úplné stredné všeobecné vzdelanie

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná
Áno

Počítačové zručnosti
Kancelárske balíky – Microsoft Excel – elementárna
Kancelárske balíky – Microsoft Outlook – elementárna
Kancelárske balíky – Microsoft Word – elementárna
Internet – elementárna

Všeobecné spôsobilosti
– finančná a ekonomická gramotnosť, fyzická zdatnosť, komunikácia (jednanie s ľuďmi), manuálna zručnosť, organizovanie a plánovanie práce
– pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) a
– samostatnosť, tímová práca.

Osobnostné predpoklady
– asertivita, empatia, iniciatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), praktické myslenie, spoľahlivosť, technický talent
– trpezlivosť

Ďalšie požiadavky
Uchádzač nesmie mať záznam v registri trestov. Vítané je vlastnenie dokladu o odbornej spôsobilosti pracovníka na vykonávanie činnosti – samostatná obsluha nízkotlakových kotlov do výkonu 100 kW vrátane.