SA BU GAM 2017

Katalóg dokumentujúci výstavy z výzvy Nitrianskej galérie z roku 2017

   

Texty: Katarína Baraníková, Simona Bérešová, Marianna Brinzová, Svetlana Fialová, Matej Ivan, Lukáš Jahoda, Ľuboš Lehocký, Omar Mirza, Peter Tajkov, Erik Vilím, Martina Vyskupová

Grafická úprava: Filip Jurković

Katalóg obsahuje textovú a obrazovú dokumentáciu z desiatich projektov (deviatich výstav a jednej performancie), ktoré boli vybrané na základe každoročnej otvorenej výzvy Nitrianskej galérie, ponúkajúcej možnosť ukázať rozmanitosť prejavov súčasného vizuálneho umenia zo Slovenska i zahraničia. Projekty sa konali v troch výstavných priestoroch galérie – v Salóne, Galérii mladých a v Bunkri.

Dvojjazyčný (slovensko-anglický) katalóg je plnofarebný s použitím jednej pridanej farby Pantone, viazaný niťou v lepenkových doskách s obnaženým chrbtom, na obale je použitá razba holografickou fóliou a vnútro je vytlačené na papieri Munken Polar.

Cena: 2,50 €

Vydavateľ: Nitrianska galéria 2018

ISBN: 978-80-85746-78-5


Publikáciu z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Publikácia reprezentuje výlučne názor autorov a fond nezodpovedá za obsah publikácie. Fond na podporu umenia bol hlavným partnerom projektu.